תוך שניות, החיים של האדם יכולים להשתנות לנצח. זה הסיפור של איך בדיוק זה קרה לי, כשחלום שבכלל לא ידעתי שיש לי, זה עתה התגשם. החוויה הטרנספורמטיבית הזו פקדה אותי במה שאולי היה יום ראשון אחר הצהריים טיפוסי, יום שהתחיל למעשה די משעמם ומתסכל…

ביליתי את רוב היום החופשי היחיד שלי בעבודות בחוץ, והכנתי לבד את כל הבית והגינה לקראת החורף המתקרב. זה לא היה כל כך העבודה הידנית שעצבנה אותי, אלא שהמשפחה שלי תקעה אותי עם זה. הודעתי להם על התוכניות שלי זמן רב מראש והוספתי שאני מצפה שכולם יעשו את שלו. עם זאת, כשהגיע הזמן, האישה והילדים ברחו בכל מקרה, כל אחד טען שהפעילויות הטריוויאליות שלו חשובות הרבה יותר משימור מקום מגורינו.

באופן לא מפתיע, המחאות שלי נפלו על אוזניים ערלות, ולכן זה היה תלוי בי ושל הפומרניאן של אשתי לבצע את העבודה. התחלתי מוקדם ועבדתי קשה, מסמנתי פריט אחד ברשימה שלי אחרי זה. החלפתי וצבעתי חיפוי עץ פגום, תיקנתי רעפים שבורים וניקיתי את המרזבים, עשיתי ניקוי טוב לסט הגינה ואחסנתי אותו יחד עם עציצי החרס במחסן. לבסוף, גרפתי את עלי השלכת לערימה מסודרת, ובכך נעשו כל העבודות הדוחקות ביותר.

למרות שהכלב לא עזר הרבה, העבודה למעשה ארכה פחות זמן ממה שציפיתי. למעשה, השעה אפילו לא הייתה שלוש כשסוף סוף הנחתי את הכלים שלי, מה שאומר שעדיין היו לי כמה שעות של אחר הצהריים לבד. יעבור זמן עד שמשפחתי תחזור, מכיוון שהם בוודאי לא היו מסתכנים בהצגת פניהם לפני סיום העבודה, אז הייתי חופשי לעשות מה שבא לי. אם לשפוט כבר התאמנתי מספיק ליום אחד ולכן הורשתי לוותר על הריצה השבועית שלי, בחרתי לשתות בירה צוננת במקום, ואחריה מקלחת חמה ארוכה ונמנום מרענן, כדי להירגע לגמרי ולהטעין את עצמי לקראת הלילה.

בקושי חלפה חצי שעה מאז שהנחתי את גופי העייף למנוחה, כשהתעוררתי מתרדמתי ברעש קלוש. למרות שבקושי נשמע, התת מודע שלי קלט את זה בכל מקרה וראה שזה חשוב מספיק כדי להעיר אותי. שכבתי רגע בשקט והקשבתי בקשב רב לרעש. בהתחשב בכך שחיית המחמד הפרוותית שלנו נוטה יותר לברוח ולהתרסק מאשר להתנהג כמו כלב שמירה ראוי, ידעתי שאם יהיו פולשים, זה יהיה תלוי בי להגן על הרכוש שלנו. לא הייתי צריך לחכות הרבה לפני ששמעתי את זה שוב.

דבר אחד היה בטוח: זה בהחלט לא היו פורצים. בעודי חלש ומעומעם על ידי קירות הבית, זיהיתי מיד את הצליל כקול של אישה שגונחת באקסטזה מינית.

סוף סוף הבנתי למה צליל כל כך כמעט בלתי מורגש הצליח להעיר אותי, אבל זה עורר שאלה נוספת: אם הייתי היחיד בבית, מי משמיע את הרעשים הארוטיים האלה? זה, הייתי צריך לחקור.

קמתי מהמיטה, לבשתי חלוק והוצאתי את ראשי דרך דלת חדר השינה. הנה זה היה שוב, קצת יותר חזק מבעבר. כשהקשבתי לייבבות העמומות, עקבתי אחר מקורן לדלת שנפתחה חלקית בקצה המסדרון; הדלת שהובילה לחדר השינה של בתי ג'מה.

הגילוי הזה הציב בפני את הדילמה המוסרית מה לעשות; האם עלי להתפרץ פנימה ולהגן על המעלות של בתי על ידי הפחדה של איזה ילד פצעוני עד מוות, או להיות אחד מאותם האבות המודרניים והליברליים ולאפשר לה לחקור את גופה ואת מיניותה בביטחון היחסי של ביתנו?

בזמן ששקלתי את האפשרויות שלי, צצה במוחי מחשבה נוספת. ג'מה נפרדה מהחבר שלה לפני כשלושה שבועות, ולמיטב ידיעתי, מאז לא ראתה אף אחד. אז מי זה יכול להיות שם איתה?

זה לא היה מתקבל על הדעת שציפורי האהבה הישנות התפייסו איכשהו ועכשיו הם חוגגים את המפגש המחודש שלהם. דניאל, הילד שממנו נפרדה כל כך לא מזמן, היה במקרה גם אחיה הבכור של החברה הכי טובה שלה, אז היא הייתה חייבת להיתקל בו שוב בסופו של דבר, ומי יודע מה עלול לקרות אם כן. אם זה היה המצב, זלזלתי קשות בכישוריו של הילד כמאהב, כי מי שהיה שם בטוח ידע לרצות אישה. עם זאת, מפגש מחודש של בתי ודניאל לא היה משהו שציפיתי לו.

למען האמת, אף פעם לא אהבתי את ג'מה לצאת עם דניאל. זה לא הפרש הגילאים שהפריע לי, אני לא צבוע. לא, זה היה שתמיד הרגשתי שהבת שלי יכולה לעשות הרבה יותר טוב ממנו. אם לומר זאת באופן בוטה, ג'מה שלי הייתה שמונה מוצקה לפחות, בעוד שהוא היה לכל היותר חמישייה – ואני מאוד נדיב כאן. ניתן לתאר את דניאל כחנון סטריאוטיפי; עור רע, לא מפותח פיזית, לא כשיר מבחינה חברתית ועם כל התחביבים המוזרים נראה שסוג שלו רודף. אני לא מתבייש להודות שדי הוקל לי כשג'מה הודיעה לנו שהיא סוף סוף זרקה את הטמבל.

מכאן שעם יותר מהעניין ההורי הרגיל הקשבתי לרעשים התאוותניים שבקעו מחדר השינה של בתי. ככל שאני יותר זמן

כשעמדתי שם, כך היה בולט יותר שלמרות שהיו הרבה גניחות נשיות, לא שמעתי את קולו המתבכיין של דניאל, ולא את צליל הבריטון יותר של גבר אמיתי. בכל הנאיביות שלי, הגעתי למסקנה שזה אומר שבן הזוג של ג'מה היה מאוד שקט, או שהיא הייתה בחדר שלה לבד. אם הדבר האחרון היה המקרה, להתפרץ עליה היה רק מביך עבור שנינו.

החלטתי שבין אם הבת שלי מאוננת או מקיימת יחסי מין עם אילם, זה באמת לא ענייני. התכוונתי להסתכל על עניין האבא הליברלי; התכוונתי לכבד את הפרטיות של ג'מה, לחזור למיטה ולעשות כמיטב יכולתי להתעלם מהרעשים התאוותניים. אולי אפילו אצליח לתפוס עוד קצת מהמנוחה הראויה. עם זאת, בדיוק הפניתי את הגב לדלת, כששמעתי משהו שגרם לי לשקול מחדש את ההחלטה הזו. זה היה קול נשי, אבל זה לא היה של הבת שלי.

"הו כן ג'מי, אני אוהב את זה כשאתה מוצץ את הדגדגן שלי ככה!"

מוצפת על ידי התקף סקרנות בלתי ניתן לריסון, חזרתי על קצות האצבעות אל הדלת שנפתחה חלקית ודחפתי אותה בזהירות עד שהסדק היה רחב מספיק כדי שאוכל להציץ פנימה. מה שראיתי בפנים היה אכן לא ילדה אחת, אלא שתיים; זוג צעירות מדהימות, כל אחת עירומה ביום הולדתה. את אחת הבנות זיהיתי כחברה הכי טובה של ג'מה איילין, והשנייה הייתה ככל הנראה הבת שלי בעצמה.

איילין ישבה על המיטה, פחות או יותר פונה אליי. היא נשענה על ראש המיטה, פלג גופה העליון נתמך בערימה רכה של כריות, ורגליה החטובות השתלשלו מעבר לקצה המזרן. שם, בין הרגליים הפתוחות לרווחה, הייתה הנערה העירומה האחרת. זו הייתה על ארבע, ישבנה העדין מורם גבוה באוויר ופניה נלחצות בחוזקה אל המפשעה של איילין, שם היא כביכול עשתה עבודה נהדרת לינוק את הדגדגן שלה.

קשה היה להאמין שהילדה שאכלה במומחיות כל כך את הכוס של איילין, יכולה להיות הבת היקרה שלי, אבל אי אפשר היה להתעלם מההוכחה. ברור שלא יכולתי לראות את פניה של הילדה, אבל זו הייתה חייבת להיות ג'מה. לא רק שהבנות היו בחדר השינה שלה, אלא שהייתה לה אותה דמות אתלטית קטנה ושיער ערמון זהוב. כמו כן, העובדה שאיילין פנתה למאהב שלה בתור 'ג'מי', הייתה עדות משכנעת.

הכניסה לאקט האינטימי הזה הייתה די הפתעה, אבל אני חייב להודות שלראות את בתי נופלת על חברתה הטובה ביותר היה גם הדבר הכי אירוטי שראיתי אי פעם. כל אחת משתי הבנות העירומות הייתה מחזה שאפשר לראות בפני עצמה, אבל לראות אותן יחד בתצוגה האירוטית הזו גרם לי לפקפק ברצינות אם אני באמת ער או עדיין חולם.

למרות שגם ג'מה וגם חברתה ייחשבו לאטרקטיביות בכל קנה מידה, הן בקושי יכלו להיות פחות דומות. איילין בלונדינית תות ובהירת עור בורכה בגזרה מפותלת ומפנקת, עם חזה שופע וירכיים רחבות שכמובן תוכננו רק מתוך מחשבה אחת בלבד: רבייה. שדיה העגולים המאסיביים נחו כבדים על חזה, נענעו בהפנט כשהיא מתפתלת מההנאה שג'מה עשתה לה. הנוף שלי בין רגליה נחסם על ידי ראשה של בתי, אבל ידעתי שתהיה כתם קצוץ למשעי של ערווה בלונדיני משיי, ומתחתיו, אחד הכוסים הכי לוהטים ורטובים בעיר.

הסיבה שהכרתי כל כך מקרוב את גופה המפנק של איילין הייתה שעד לא מזמן היא לא הייתה רק החברה הכי טובה של בתי, אלא גם המאהב הסודי שלי. במשך שנתיים מספקות מאוד, הייתי מעורב ברומן סוער עם הצעירה הסקסית הזו, שבמהלכן יצא לי לשחק עם גופה המפותל באינספור ביקורים, לינה ומפגשים סודיים במלונות וחניונים שונים.

רוב האנשים זכו לראות רק את הצד האדיב והמנומס של איילין, בלי לדעת שמתחת למראה החיצוני המנומס הזה מסתתר חתיכת תחת לוהטת ומיובלת במיוחד, אולי אפילו נימפומנית גבולית. הייתי אחד מבני המזל המעטים שזכיתי להכיר את זה ממקור ראשון, וממש אהבתי את זה. היה לה רעב כמעט שאינו יודע שובע לזין גדול, והיא אהבה את שלי יותר מכל. בכל פעם שהיא חשבה שיש את הסיכוי הקטן ביותר שנוכל להתחמק מזה, איילין הייתה כורעת על ברכיה למציצה, או שומטת את התחתונים לזיון מהיר, ותמיד הייתי להוטה לציית. אני לא חושב שבמהלך השנתיים האלה היא אי פעם עזבה את הבית שלנו בלי לפחות מנה אחת של הזרע שלי ספוג איפשהו בתוכה.

למרבה הצער, זה הסתיים לפני כמה חודשים, זמן קצר אחרי שהיא התחילה לראות את החבר הנוכחי שלה, מארק. הצעיר שבחרה כבן זוגה היה אינטליגנטי ונאה, כנראה תלוי כמו סוס, ושמרן להפליא בכל הקשור למין. מעולם לא ציפיתי שמערכת היחסים שלה עם אדם כה צר יחזיק מעמד, אבל היא הוכיחה שאני טועה. חיבתה אליו הייתה חזקה מספיק כדי שהיא החליטה לוותר על דרכיה המופקרות ולאמץ חיים של מונוגמיה, ובכך לסיים בפתאומיות את הרומן בינינו. למרות שאשתי ואני עדיין מנהלים חיי מין פעילים מאוד, ולמען האמת אין לי

אם יש לי סיבה להתלונן, אני מתגעגע לעתים קרובות לבן זוג מיני מוכשר וחסר עכבות כמו חברתה הטובה של הבת שלי איילין.

למרות שהיה נחמד לראות שחודשי המונוגמיה לא הקהו את הטבע הפראי של אהובתי לשעבר, שום דבר בעולם לא יכול היה להכין אותי להלם של לראות אותה במיטה עם בתי. הבי-מיניות של איילין אולי לא הייתה חשיפה גדולה, אבל אף פעם לא ציפיתי לתינוקת שלי שגם לתינוקת שלי יהיו נטיות כאלה. זה היה מדהים לראות באיזו מיומנות ותשוקה בתי המתוקה והצנועה מענגת את חברתה בפה ובאצבעותיה.

עם זאת, התיאבון הלסבי שלה לא היה ההפתעה היחידה שבתי ציפתה לי, וגם לא הכי גדולה. בניגוד גמור לחברתה, שלא היו לה נקיפות מצפון להתהדר בקימורים הנשיים העזים שלה, ג'מה בדרך כלל שמרה על דמותה הקטנטונת מוסתרת מאחורי מספר רב של שכבות של בגדים רפויים. אכן עברו לא מעט שנים מאז שראיתי אותה לובשת כמו ביקיני, לא משנה הפעם האחרונה שראיתי אותה עירומה לגמרי. כשהסתכלתי עליה, נדהמתי עד כמה היא הפכה לאישה מהממת להפליא, עכשיו כשגופה פרח במלואו לבגרות.

ידעתי שהייתי צריך לסגור את הדלת ולהשאיר את הבנות לעצמן, אבל פשוט לא יכולתי לעשות את זה. הייתי צריך להמשיך לחפש. הייתי מודעת מדי לכמה נדיר לקבל הצצה לגוף העירום של בתי, אז הרגשתי שאני חייב לעצמי לנצל עד תום את ההזדמנות הייחודית הזו. שמתי בצד את כל ההתלבטויות המתמשכות והסתכלתי היטב על כל החלקים האסורים שמסתתרים בדרך כלל מתחת לבגדים הענקיים של ג'מה, בדקתי ביסודיות את מבנה הגוף החינני שלה מבלי להבחין בפגם אחד. למרות שתמיד חשבתי שג'מה היא ילדה יפה, התפיסה הזו התבססה בעיקר על השערות והטיה הורית. עכשיו ידעתי זאת בוודאות, ודבר אחד היה ברור: ההערכה שלי שהיא שמונה מוצקה הייתה שגויה לחלוטין. היא ירדה באופן חיובי מהסקאלה.

שנים של פעילות גופנית סדירה זיכו את ג'מה בדמות אתלטית, אך נשית מאוד. היא לא הייתה רזה בשום פנים ואופן, אבל לא הייתה גרם אחד של שומן שלא היה במקום בשום מקום בגופה. מכוסה בעור חלק קרמי, ישבנה הקטן בצורת לב היה יצירת אמנות אמיתית. אמנם לא גדולות ומלאות כמו של חברתה, אבל הלחיים התאומות המוצקות להפליא היו מעוקלות להפליא, עם זוג גומות חמוד ליד בסיס עמוד השדרה שלה. הפריד בין הגלובוסים ההדוקים הללו היה שסע עמוק שהכיל חור קטנטן ומכווץ. להסתכל על האחורי של הבת שלי היה פינוק אמיתי, ויכולתי רק לחלום על איך זה יהיה בן המזל שזכה ללטף את הגלובוסים העגולים ההדוקים האלה, או לתפוס אותם בחוזקה בזמן שהוא חובט בה בחוזקה מאחור.

סנטימטר בערך מתחת לחור ההדוק הזה הייתה עוד אחת מאבני החן הנסתרות של בתי; הכוס היפה שלה. למרות שהחצי התחתון של המין שלה היה מעורפל במידה רבה על ידי אצבעותיה המפרצות במהירות בדגדגן שלה, לא ניתן היה לטעות בעוררות שלה. העור העדין המקיף את החריץ שלה היה סמוק מעט, נותן לו זוהר אדמדם, ושפתי השפתיים החיצוניות השמנמנות היו נפוחות ומזוגגות בפאר בצוף הנשי העשיר שלה. השפתיים השמנמנות נלחצו בחוזקה זו לזו, אבל לפעמים אצבעותיה המלטפות משכו אותן לזמן קצר, וכשהן עשו זאת, הציעו לי להציץ בפנים הוורוד המדהים של הפות שלה. זה היה כמעט כאילו הכוס של ג'מה קורץ לי והודיעה לי שלא אכפת לה אם אגנב הצצה בסתר.

אני לא יודע כמה זמן עמדתי שם והבטתי בבתי העירומה ובחברתה. זו הייתה השקפה שאף אבא לא צריך לקבל על הילדה הקטנה והאהובה שלו, והיא עוררה בתוכי כל מיני רגשות חדשים ומטרידים. המראה המהפנט של ירכיה המתנדנדות ואצבעותיה המרקדות כבש אותי לגמרי, ואני בטוחה שיכולתי להמשיך לראות אותה משחקת עם עצמה כך עוד שעות מבלי להשתעמם.

בקושי רב הצלחתי לקרוע את עיניי מהחלק האחורי המופלא של בתי, כך שיכולתי לבחון במהירות את שאר גופה. למרות שזה יהיה מאתגר לעלות על התחת הטעים הזה, לא התאכזבתי. היא הזכירה לי מאוד את אמא שלה כשהתחלנו לצאת, וגם את אחיותיי כשהן היו בערך בגילה. ג'מה ירשה בבירור את התכונות הטובות ביותר של שתי המשפחות שלנו והצליחה לשלב זאת למשהו שהוא פשוט מעבר ליפה.

למרות שתנוחת הכריעה של ג'מה הציעה לי נוף מדהים של ישבנה והכוס המדהימים שלה, היא גם הסתירה חלק גדול משאר גופה מעיניי. הכי מצער היה שיכולתי לראות רק בקושי חצי משד אחד קטן ומעורר תיאבון. נראה שהיופי הקטנטן היה בערך בגודל המתאים כדי למלא את היד שלי בצורה מושלמת, היה מעט בצורת חרוט, ומוצק להפליא ומלא בטעם. התלולית הסקסית הייתה מכוסה בפטמה ורודה נפוחה שבלטה בערך רבע סנטימטר מהעור הלבן הקרמי, מתחננת לצבוט או לינוק אותה.

כשעדיין דמיינתי איך זה יהיה ללטף את עור הבהסט הזה, ללחוץ את השדיים הקטנים והמקסימים האלה או למצוץ את הקצוות הוורודים שלהם, עיני

הם נמשכו באופן שאין לעמוד בפניו אל הכוס הסמוק שלה ואצבעותיה העסוקות. הספרות המבריקות עדיין נעו בצורה חלקה וזריזה, ברור שהן בקיאות במה שהן עושות. מושג זה אושר במהרה, כאשר ג'מה פלטה גניחה עמוקה ולאחר מכן הקשתה את גבה בסדרה של תנועות טלטלות. בהלם הבנתי שהילדה הקטנה שלי גמרת מול העיניים שלי. בשיא השיא שלה, היא צללה שתי אצבעות לתוך הנרתיק השופע שלה וזיין את עצמה בטירוף עם כל טלטלה בגופה. ואז, כשהסדרה הראשונה של תנועות ההתנגדות נעלמה, היא חזרה למשש את הדגדגן שלה בתנופה, וכמעט מיד אורגזמה שנייה אחזה בה. היא התחילה שוב להתפרע, הכוס שלה שוב שפך את המיצים החמים שלו על אצבעותיה.

ג'מה קיבלה אורגזמה אחת אחרי השנייה, כל אחת אינטנסיבית בדיוק כמו הראשונה, בסדרה מרשימה שנמשכה למעלה מדקה. כשהיא סוף סוף חזרה ארצה, היא משכה את ידה מהמין שלה, נותנת ללחצן התענוג הרגיש שלה לנוח מעט בזמן שהיא הקדישה את כל תשומת לבה להעניק לחברתה שיא מרעיש לא פחות. כשהראייה שלי כבר לא מוסתרת על ידי האצבעות שלה, עכשיו הסתכלתי ישירות על הכוס המהמם של בתי. הופתעתי ושמחתי לראות שגם התלולית וגם השפתיים שלה היו נטולות שיער לחלוטין. שום פרווה לא עוטפת את הרקמות האינטימיות של המין שלה, ואפילו לא היה שמץ של זיפים מכוערים שמכתימים את העור החלק שאפף אותו.

כפי שציינתי קודם לכן, הכוס הקטן והשמנמן שלה היה סגור היטב, אבל עכשיו ראיתי שבין השפתיים השמנמנות היו מכסה מנוע דגדגן זעיר וזוג השפתיים הפנימיות הקטנות ביותר שנתקלתי בהן על אישה. הקפלים הדקיקים המקומטים רק בקושי בלטו מהשפתיים החיצוניות המגנות, מספיק כדי להראות את הגוון הוורוד הבוהק שלהם לעיני המרגלות שלי. אילו זה לא היה הכוס של בתי המתבגרת, לא הייתי נח עד שהייתה לי הדרך עם החתיכה העסיסית של בשר נקבה.

לרגע לא יכולתי שלא להרגיש שהגורל מגלם אותי, לנצח בידיעה שהאישה הכי סקסית, הכי נחשקת עלי אדמות גרה ממש כאן מתחת לגג שלי, וגם בידיעה שלעולם לא אזכה להניח עליה את ידיי. . זו הייתה הבנה מעט מדכאת, אבל עדיין יכולתי להסתפק בדבר הטוב הבא: להזיל עליה ריר מרחוק ולשנן כל פרט בגופה הצעיר וההדוק, כדי שאוכל לפנטז בסתר על לזיין את המוח שלה בזמן שאני מקיים איתה יחסי מין. אישתי.

כשהבטתי סוף סוף מהגוף המענג של בתי, הוצג בפניי הלם של חיי: הסתכלתי ישר לתוך עיניה של איילין. קפאתי בבהלה, חצי מצפה שהיא תצרח. כבר היו לי חזיונות של רצח באכזריות על ידי זוג נערות עירומות מדהימות, גופי נקרע איבר מאיבר ולעולם לא יימצא שוב. אבל, כפי שהתברר, החששות שלי היו מופרכים לחלוטין. איילין העניקה לי קריצה וחיוך חונק, ואז הניחה את אצבעה על שפתיה, מה שמצביע על כך שניתנה לי רשות להסתכל, כל עוד אני שותק. נעניתי להזמנתה, ויודעתי שבכל מקרה נעצרתי, פתחתי את הדלת לרווחה יותר כדי לצפות טוב יותר בתוכנית האירוטית בפנים.

בזמן שבתי המתעלמת המשיכה בשקיקה להתלוצץ על הכוס העסיסי של חברתה, איילין מעולם לא הסירה את עיניה ממני. ליתר דיוק, היא בהתה בחוזקה במפשעה שלי, שם הזקפה שלי יצרה אוהל שאין לטעות בו בחלוק. לא שכחתי את הטעם שלה לזין גדולים ולאט לאט העברתי את ידי על הבליטה, תוך הדגשת גודל האיבר שלי כשניסיתי לפתות אותה. אם לשפוט לפי המבט בעיניה של פילגש לשעבר שלי, היא בהחלט התעניינה.

"תראה לי," אמרה איילין בשקט, והוכיחה שהתחושה שלי נכונה.

שחררתי את הגלימה שלי והורדתי את התחתונים כדי להציע לילדה להסתכל טוב על הזין הנפוח שלי. הלב שלי דפק בחזה שלי. לראות את איבר המין הפועם והזקוף לגמרי שלי היה חייב להעלות כמה זיכרונות לאילין, זיכרונות שלא הייתי מתנגד לשחזר ברגע אחר. החלטתי להעלות מעט את הקצב והתחלתי לאט לאט להחליק את האגרוף שלי למעלה ולמטה על הפיר. כשלחצתי את הזין שלי, פרץ קטן של טרום גמור זלף מהחור הקטן בקצהו, מצפה את הראש והאצבעות שלי בחומר החלקלק.

יכולתי לראות שלליטוף המפתה שלי יש את ההשפעה הרצויה על איילין. היא התבוננה בי מאוננת בדריכות, ליקקה בתאווה את שפתיה כאילו היא מדמיינת שאני מוצצת אותי ומתמוגגת מהזרם הקבוע של הקדם.

"תוריד הכל" היא אמרה, עיניה בוערות מרוב תאווה. אש השתוללה עמוק בתוכה וידעתי שהדבר היחיד שיכול לכבות את התופת הזו הוא מטען גדול של מיצי זכר חזקים, שהוזרקו במומחיות עמוק לתוך הכוס המשווע שלה. זה היה משהו שהיא לא תוכל להשיג מהבת שלי, אבל וידאתי שהיא יודעת היטב איפה היא יכולה להשיג כמה שהיא צריכה.

הלב שלי הלם בגרוני; נראה היה שאם אשחק נכון, סקס עם איילין היה כמעט בלתי נמנע. הרעיון לזיין את הכוס אבא שלי

שילדה בדיוק ליקקה הייתה הדלקה עצומה, ורק רציתי שהבנות היו עושות שישים ותשע, אז אוכל לדגום את המיצים של ג'מה כשאני אנשק את שפתיה של איילין. כשהבטחתי את כיבושי, הפלתי את הגלימה ויצאתי מהתחתונים, מלטפת בגאווה ובגלוי את הזין הנפוח שלי בפתח.

איילין הרטיבה את שפתיה בלשונה והביטה בי בתאווה בוערת בעיניה כשהיא אותתה לי קרוב יותר. הנדתי בראשי. למרות שלא רציתי יותר מאשר להכיר מחדש את הכוס השמנוני של פילגש שלי לשעבר, לא היה סיכוי שאכנס לחדר השינה של הבת שלי עירום, שלא לדבר על הקשה המגונה שהייתי ספורטיבית. איילין תצטרך לחכות עד שנהיה לבד, ואז הייתי מזיין אותה כל כך חזק שהיא לא תוכל ללכת ישר במשך ימים.

הסירוב שלי לא היה לרוחה של איילין, והייתי צריך לדעת שהיא לא תודה בתבוסה כל כך בקלות. בתגובה לדחייה השקטה שלי, היא עשתה את הצעד הבא שלה. זה היה מוזר ובלתי צפוי, ולא הבנתי את כוונותיה האמיתיות עד שהיה מאוחר מדי.

"היי מארק!" איילין קראה לפתע, ובו בזמן תפסה חופן משערה של ג'מה והצמידה את פיה בחוזקה אל המין שלה. "קיוויתי שתקבל את ההודעה שלי!"

צליל עמום של הפתעה עלה בין ירכיה של איילין כשהבת שלי למדה שיש להן חברה, ואז שוב כשהיא גילתה שהיא כבר לא מסוגלת להזיז את ראשה בחופשיות. מבוהל, הסתובבתי כדי לראות אם החבר של איילין עומד מאחורי, רק כדי לגלות שהמסדרון שומם לגמרי. הסתובבתי בחזרה לעבר איילין, הצבעתי על עצמי ושאלתי אותה בעיניים.

היא הנהנה. היא אכן פנתה אלי בזמן שנראה היה שהיא מדברת עם החבר שלה. למה לכל הרוחות שהיא תעשה את זה?

"אני שמח שהצלחת להגיע לכאן כל כך מהר." איילין שמחה, "אם כי, אני בטוח שלא ציפית לראות דבר כזה, נכון?"

"טוב, לא… ברור שלא" גמגמתי, מנסה להישמע כמו ילד עצבני פחות ממחצית גילי. יכולתי רק לקוות שירכיה הבשרניות של איילין היו עמומות ועיוותו את קולי מספיק כדי שלא ניתן יהיה לזהות אותן.

"אתה לא כועס עליי, נכון? אני יודע שאתה לא רוצה שאני אשתטה עם גברים אחרים, אבל אף פעם לא אמרת שום דבר על נשים. זו הסיבה שהזמנתי אותך לבוא. אתה מבין, ג'מי ואני דיברנו על קצת… מנג'ר טרואה, וזה חרמן אותי כל כך, שפשוט לא יכולתי לחכות לך."

רגע מה? למה הילדה הקטנה שלי דיברה על לעשות שלישיה?

"למעשה, קיוויתי שאולי אצליח לשכנע אותך להצטרף אלינו", הוסיפה.

כמעט נחנקתי, האם איילין הזמינה אותי לשכב איתה ועם הבת שלי?

"אחח… אבל… אני…" נאחנתי, מבולבל מכדי להגיע לתגובה יותר ברורה.

איילין חייכה אלי עוד חיוך סוער, "זה בסדר מותק, אני לא אקנא. למעשה, אני לא יכול לחשוב על שום דבר שידליק אותי יותר מאשר לראות אותך לוקח אותה מאחור בזמן שהיא אוכלת את הכוס שלי".

אני יודע שאמרתי שהתגעגעתי לחוסר העכבות של איילין בכל הקשור למין, אבל זה בהחלט הולך רחוק מדי.

"אתה לא יכול להתכוון… אלי… לג'מה המזדיינת?" התנשפתי.

"את לא רוצה, מותק? האם זה לא אמור להיות החלום של כל גבר לקיים יחסי מין עם שתי בחורות בו זמנית? פשוט תסתכל על הגוף הקטן והמדהים הזה שלה, ואז תגיד לי שאתה לא מעוניין?"

לא הייתי צריך להסתכל. למעשה, השתדלתי לא… לעזאזל, היה לה ישבן בסדר.

"זהו זה מותק, תסתכל טוב… אתה מאמין שהיא לא נדפקה כבר חודש שלם?"

כשראשה של ג'מה מהודק בחוזקה בין רגליה של איילין, נענוע מפתה של ירכיה היה הדרך היחידה שבה יכלה להעביר את תשוקתה. ובכל זאת, המסר היה ברור; לאחר חודש של פרישות, התינוקת שלי הייתה זקוקה מאוד לזין, והציעה לי בשקיקה את גופה המופלא לקצת סקס מזדמן. זו הייתה מחשבה כל כך מרגשת שהיא הייתה מפחידה לחלוטין. הייתי צריך לעשות משהו כדי לנתב את השיחה הזו לכיוון אחר, לפני שהדברים יצאו משליטה ברצינות.

"אבל את הבחורה היחידה שאני רוצה, איילין." אמרתי. "רק אתה ואני, כמו פעם."

"אני יודע למה אתה מתכוון, מותק. אני חושב עלינו הרבה לאחרונה. אתה מבין, יש כל כך הרבה דברים שמעולם לא חוויתי, ואני שונא לחשוב שלעולם לא אעשה זאת… כלומר, מה שאני מנסה לומר זה שאני רוצה אותך, אבל אני צריך מאהב שמוכן לנסות משהו קצת יותר נועז."

שם. היא אמרה את זה, בצורה הכי ברורה שאפשר בהתחשב במצב: "רק" הייתי צריך לזיין את ג'מה, ואז נחזור להיות ביחד. הגשמת משאלתי העמוקה הייתה כמעט בהישג יד, רק מכשול אחד בלתי עביר. בעודי מהרהר בדבריה, הבחנתי בפרצה. לא הייתי צריך ללכת עד הסוף, רק הייתי צריך להראות לאילין שאני לא גאון. היו חייבות להיות הרבה דרכים לעשות את זה, מלבד קיום יחסי מין עם בתי. אם זה היה נכון, זו הייתה הזדמנות שפשוט לא יכולתי להתעלם ממנה.

"אני לא מתנשא" עניתי.

"אני יודעת שאתה לא," היא הבטיחה לי, "וזו ההזדמנות שלך להוכיח זאת."

התשוקה שלי ל-vo

נימפומניה עצבנית הייתה כמעט בלתי נסבלת; ההבטחה לרוקן את הביצים שלי בחטיפה ההדוקה שלה הייתה מפתה מדי. למרות שהמוח שלי צרח עלי לא לעשות את זה, נכנסתי לחדר וסגרתי את הדלת מאחוריי.

האוויר בתוך החדר היה כבד בניחוח של בשר נקבה מגורה. לא חשבתי שזה אפשרי, אבל אני בטוחה שהזין שלי גדל וקשה עוד יותר כששאפתי את האוויר העמוס בפרומונים.

"ידעתי שתעשה את זה, מותק," איילין חייכה, "יכולתי לראות את זה. למעשה, מעולם לא ראיתי אותך כל כך נרגש לפני כן. תגיד לי, זה בגללי… או ג'מה?"

"אתה, כמובן" קרקרתי, גרוני יבש כמו חול מדברי.

"אתה שקרן, אבל אני אוהב אותך."

כבר התחלתי להתחרט על רגע החולשה הקודם שלי. לא משנה מה עשיתי, איילין תמיד נראתה כשלושה צעדים לפניי. היו לי שניות בלבד להמציא תוכנית שתבטיח את תחיית הרומן שלי עם הנימפו הסקסי, ורצוי כזו שתכלול כמה שפחות גילוי עריות. נוסף על כך, עכשיו הייתי צריך גם לתכנן אסטרטגיית יציאה שלא רק תהיה מספקת עבור איילין, אלא גם תשמור על הזהות שלי בסוד. עם זאת, המוח שלי היה ריק לחלוטין. כשכל הדם בגופי ממלא את הזקפה שלי, נשאר מעט מדי כדי להזין את המוח שלי.

כשעמדתי שם עם האגודל למעלה, התברר לי יותר ויותר שאני חייב לעשות משהו. עדיין הייתי בלי תוכנית, וכשהתעוררה הפאניקה, עשיתי את הדבר הכי פחות פוגע שיכולתי לחשוב עליו: הנחתי יד אחת על החלק האחורי הקומפקטי של ג'מה וליטף בעדינות את העור הרך. ידעתי שזה לא הצעד הכי חכם אי פעם, אבל לא הייתה לי ברירה.

ליטפתי בזהירות את מאחורה המענג של בתי לרגע וחקרתי בגנבה את הקימורים הנשיים המקסימים שלה. פשוט אי אפשר היה שלא ליהנות מהעור החלק והחם מתחת לידי, וכשהרגשתי אותה למעלה, רגשותי האבהיים הפכו לאט לאט לרצונות פחות בריאים. שנאתי את עצמי, אבל לא יכולתי לעשות שום דבר כדי לעצור את זה. זה היה דבר טוב שאילין לא יכלה לראות את הזין הפועם שלי מזיל ריר בשפע, מוכן לצלול לתוך שטח טאבו.

בזמן שעשיתי כמיטב יכולתי להתעלם מההשפעה שהייתה לגוף של בתי עליי, לג'מה המתעלמת לא היה צורך בעכבות כאלה. היא נאנקה בתאווה כשהיא התפתלה והטתה את ירכיה, מנסה לכוון את ליטופי לכיוון מרכז ההנאה המוזנח שלה. עד כמה שהיא רצתה שאגע בה שם, הייתי נחושה למנוע את עצמי מלעשות בדיוק את זה. עם זאת, לא עבר זמן רב עד שציפיתי בטעות את המהלך הבא שלה והיד שלי נחתה בדיוק היכן שהיא לא צריכה: ממש על קצה הכוס שלה.

ברגע שהיא הרגישה את אצבעותיי על שפתי הטל שלה, ג'מה נדחפה אינסטינקטיבית לאחור, ולפני שידעתי זאת, הברדס הבשרני שכיסה את דגדגן החליק בין אצבעותיי ושפתי השפתיים הרכות נישקו ברכות את כף ידי. התגובה הראשונית שלי הייתה למשוך את ידי מהמקום האסור ההוא, אבל הצלחתי לשמור אותה שם, מחשש שתגובה כזו תפגע בתוכניות שלי עם איילין. בין אם רציתי ובין אם לא, מיששתי עכשיו את הכוס של בתי.

"כן… סתם ככה," נאנקה איילין באישור, "תרגישי את הכוס הקטן והלוהט הזה, אני בטוח שהוא רטוב מטפטף, לא?"

לראות אותי מפרה את הבת שלי היה מרגש את איילין כמעט עד כדי אורגזמה, ואולי זה בדיוק מה שהייתי צריך לעשות כדי לספק אותה. כשחשבתי שכבר חציתי את הגבול הזה, נתתי לעצמי רשות להמשיך לשחק עם הכוס העסיסי של ג'מה עד שאילין תבוא, ואז אצטרך לעשות את המילוט שלי במהירות, לפני שהמצב הזה יסלים עוד יותר.

האצבעות שלי עקבו אחר השפתיים הפנימיות המעודנות של המין הלוהט והרותח של ג'מה ואז עשו את דרכן אל הכיסוי הקטן שמגן על כפתור ההנאה הרגיש שלה. הרגשתי את החרוז הקטן של הדגדגן שלה מתמצק מתחת לקצה האצבע שלי כשהקפתי סביב צרור העצבים הזעיר. נשמעה גניחה מאשרת בין ירכיה של איילין, ואמרה לי כמה היא נהנתה ממה שאני עושה.

קצת יותר למעלה, חקרתי את הפה של הנרתיק שלה וטבלתי בהיסוס אצבע לתוך החור ההדוק. חדרתי לכוס של הבת שלי רק עד מפרק האצבע השני, אבל התחושות של הרקמות הקטיפתיות שלה חובקות את הספרה המורחבת שלי היו מדהימות. היו לי זיכרונות נעימים עד כמה הכוס הצעירה של איילין לוהטת ומהודקת, אבל זה היה עוד פי מיליון טוב יותר. אם ג'מה תרגיש כל כך טוב סביב האצבע שלי, יכולתי רק לדמיין כמה פנומנלית היא תהיה ליד הזין שלי.

היה קרב מוסרי שהתחולל בין מוחי לאיבר מינו, קרב שלמוח שלי היה סיכוי קטן לנצח. עד כמה שניסיתי להתעלם מתשוקת הטאבו שחשתי כלפי הבחורה הזו, זה היה פשוט בלתי אפשרי. עד עכשיו הייתי חרמן מספיק כדי לתקוע את הזין שלי לכל מקום, והכוס הוורוד והלח של ג'מה התחיל להיראות מפתה בצורה מדאיגה. במקום להתמקד באסטרטגיית היציאה הנחוצה, מצאתי את עצמי שוקל אם באמת כדאי להפר את הנסיכה הקטנה שלי כדי לחדש את הרומן שלי עם החברה הכי טובה שלה. זו הייתה מחשבה מסוכנת, והו

למען האמת, אם הייתי מצליח למצוא דרך לעשות את זה בלי לבלבל את ג'מה לכל החיים, לא הייתי מהסס עוד שנייה.

לאילין לא הייתה אהדה לדילמות מוסריות. היא רק רצתה לראות אותי מבצעת את המעשה הבלתי נתפס הזה של גילוי עריות עם בתי. היא נשכה את שפתה וקפצה את אגרופיה, נלחמה כדי למנוע את האורגזמה שלה כשהיא צפתה בי נשבר.

"פשוט תעשה את זה, מותק" איילין נאנקה. "תפוס את הזין שלך ותזיין את הכוס הקטן וההדוק הזה… אתה יודע שאתה רוצה את זה!"

היא צדקה, רציתי את זה. רע. אבל לא יכולתי לעשות את זה; האהבה שלי לבת שלי עדיין הייתה חזקה יותר מהתאווה שלי לחברה שלה. חציתי כמה גבולות שהייתי הולך אליהם. נדתי בראשי בפעם האחרונה ומשכתי את ידי. חבל שהייתי צריך לוותר על חתיכת התחת המדהימה הזו, אבל הייתי צריך לעשות את זה עכשיו, לפני שהנחישות המוחלשת שלי התשוקה נשחקת לחלוטין והייתי עושה משהו שבוודאי אתחרט עליו אחר כך.

"חשבתי שאמרת שאתה לא מתנשא," איילין נאנחה באכזבה. היה ברור שהיא לא מתכוונת להסתפק בפחות מחדירה מלאה. עד כמה שהפין שלי היה אוהב להיענות, לא הייתי מאפשר זאת.

"אני… אני חושב שאני צריך לעזוב" אמרתי ולקחתי צעד אחורה.

"לא מותק, אל תעזוב עכשיו, רק התחלנו." איילין השיבה, מוטרדת בעליל מהסירוב שלי.

"כן… טוב, עדיף שאלך בכל מקרה."

כמו קודם, הדחייה שלי לא הייתה לטעמה של איילין, ושוב, היה לה אס בשרוול. בתגובה לחזרתי לאי-ציות, היא שילקה מעט את רגליה בשקט והרפה את אחיזתה בראשה של בתי. המהלך המחושב הזה אפשר לג'מה מספיק חופש תנועה כדי להסתובב מספיק רחוק כדי לראות אותי.

"בבקשה מארק, תפסיק להשתטות." היא דחקה בי, "מי יודע מתי אביה מופיע שוב. אתה לא רוצה להסביר מה אתה עושה כאן בחדר השינה של ג'מי, נכון?"

לא היה קשה לחלץ את המסר הסמוי של איילין; היא החזיקה אותי ליד הביצים. אם לא אשתף פעולה, סוד הזהות שלי לא יימשך עוד שנייה.

"לא." נאנחתי וחזרתי על ברכיי מאחורי בתי.

"זה יותר טוב, מותק. אל תשאיר את הילדה המסכנה תלויה."

ברגשות מעורבים הכנסתי את האגודל שלי לאחור לתוך הכוס הממתינה של התינוקת שלי והשתמשתי באצבע שלי כדי לדגדג את הדגדגן שלה. ברגע שג'מה התחילה לגנוח שוב, איילין הידקה את אחיזתה בראשה פעם נוספת והיבטחה אותו בחוזקה בין ירכיה.

"אני מצטערת מותק," היא התנצלה, "לא התכוונתי להרגיז אותך. זה רק ש… ברור שכולנו רוצים את אותו הדבר בדיוק, וזה בשבילך לזיין את ג'מה… אני מנסה לעזור לך ככל שאני יכול, אבל זה תלוי בך להגשים את החלומות שלך."

כמו קודם, היה ברור שאילין בחרה את המילים האלה בקפידה רבה. הייתי צריך רגע לתת להם לשקוע פנימה. היא עזרה לחלום שלי להתגשם? האם היא עשתה את זה בשבילי, לא רק כדי לספק את הבעיטות שלה? כשחושבים אחורה על כל מה שעשתה עד כה, אולי היא דוברת את האמת.

"אבל מה עם… אתה יודע… אביה?" שאלתי, עדיין לא לגמרי משוכנע.

"אל תדאג, אני מבטיח לך שאף אחד לא יידע שהיית כאן. כל מה שיקרה בחדר הזה היום יישאר סוד בינך לביני. הייתי טיפש לפקפק בך, ואני מקווה שזה מוכיח שאני אעשה הכל כדי לרצות אותך… אתה רואה מה אני מנסה להגיד לך?"

לבסוף, ראיתי את זה בבירור. לא רק שעברתי את המבחן של איילין, היא גם יצרה לי הזדמנות של פעם בחיים לקיים יחסי מין עם הצעירה המהממת הזו. אני חייב להיות האיש הכי בר מזל עלי אדמות. לשמוע את איילין מבטיחה שהכל יישאר בסוד היה הקש האחרון. התייצבתי מאחורי בתי וכיוונתי את הזין שלי בנחישות אל המקום האסור להפליא הזה.

הלב שלי דפק בגרוני כשהסתכלתי בראש הקהה מפריד את השפתיים חסרות השיער של הכוס העסיסי של ג'מה. עלי הכותרת העדינים של שפתי השפתיים הפנימיות שלה ערסלו וליטפו את קצהו הנפוח כשהוא נע דרך החריץ שלה. אפילו לא ניסיתי להיכנס אליה עדיין, והתחושות כבר היו מעבר לאמונה. החלקתי אותו למעלה ולמטה על הפות שלה עוד כמה פעמים וטפחתי בהתגרות על הדגדגן שלה לפני שנתתי לזין שלי לעצור מעל הכניסה לנרתיק שלה. הפתח הוורוד היה מעט נפוח ונזף מיצי שמנת, מה שהבטיח לי שהחדירה תהיה ללא מאמץ, חלקה ומהנה ביותר.

בדיוק עמדתי להעמיד את התיאוריה הזו למבחן ולהכניס את הזין שלי לתוך הכוס המזמין של בתי כשאיילין עצרה אותי.

"תיזהר, מותק," אמרה איילין, והזהירה את חברתה כמוני. "אתה הרבה יותר גדול מאחי הפתטי."

רטנתי משהו חיובי ואז לאט לאט התחלתי לדחוף קדימה. למרות שהייתי קשה כמו תמיד וגם הזין שלי וגם הכוס של ג'מה היו משומנים ביסודיות, החור הקטן והצמוד המשיך להתנגד לכניסתי. למעשה, היא הייתה כל כך צמודה שאם לא הייתי יודע יותר טוב, הייתי נשבע שניסיתי להפריש בתולה.

התחלתי להאמין שאילין לא צחקה כשהיא רמזה שהחבר לשעבר של ג'מה קיבל כל כך גרוע. ההבנה גרמה לי סימולציה

מרחם על בתי, ואסיר תודה שניתנה לי ההזדמנות להראות לה עד כמה סקס יכול להיות טוב עם גבר אמיתי.

הגברתי בהדרגה את הכוח שבו נלחצתי לתוך הילדה הקטנה שלי עד שהרגשתי את הכוס שלה מתחיל לתת, ואז קצה איבר המין שלי התחיל לאט לאט להיעלם בתוכה. היא פלטה גניחה אסירת תודה כשראש הזין שלי חלף לפתע על פני טבעת השרירים המתוחה המקיפה את הכניסה שלה ושקע בצורה חלקה בתעלה הרטובה והחמה להפליא. לא עבר הרבה זמן עד שהגעתי לתחתית, בעומק שבעה סנטימטרים. עם עוד סנטימטר וחצי לסיום, ראש הזין שלי נתקל בגוש המוצק של צוואר הרחם שלה. לעת עתה, הייתי כמה שיותר עמוק בתוך הכוס של בתי.

אחרי שנתתי לה רגע להתרגל להיות ממולאים ככה, תפסתי את ישבנה הסקסי בשתי ידיים, ובדיוק כפי שדמיינתי קודם, התחלתי להזיז את הירכיים שלי קדימה ואחורה בצורה המיוחדת הזו. עם כל דחיפה יכולתי להרגיש את המעטפת הצמודה מרופדת הקטיפה המלטפת ולופתת את כל אורך הפיר שלי כשהוא נע במהירות פנימה והחוצה. התחושות הללו גרמו לי לשכוח במהירות את הדאגות שאולי היו מנעו ממני ליהנות ממנה במלואה. משהו שגרם לשנינו להרגיש כל כך טוב, לא יכול להיות רע, נכון?

בעוד איילין החזיקה את ראשה של חברתה בבטחה בין רגליה, היא כן אפשרה לג'מה מספיק חופש ליהנות לגמרי מהזיון המבורך הזה. עדיין ירדתי לתחתית עם כל דחיפה, אבל אם פגעתי בה, ברור שלא היה לה אכפת. למעשה, היא דחפה באופן פעיל לאחור וגלגלה באופן אינטואיטיבי את ירכיה כדי להוביל את הזין שלי לכל הנקודות שלא נגעו קודם לכן עמוק בתוכה. בכל פעם שהיא לא הייתה עסוקה מדי בלמצוץ את הכוס של איילין, היא נאנחה בקול והתחננה שאזיין אותה חזק יותר. להוטה לרצות, הגברתי את הדחיפה שלי ככל שהעזתי, ונראה היה שככל שזייןתי את בתי חזק יותר, כך היא אהבה את זה יותר. עד מהרה, גופנו חבטו בחוזקה והכוס הנוטפת שלה השמיעה קולות מרוכזים בעודנו חורצים כמו חיות.

חבטתי באכזריות בתחת הסקסי של התינוקת שלי ככה במשך דקה או שתיים כשהיא הגיעה לשיאה על הזין שלי. כמו קודם, כל הגוף שלה התחיל להתרסק, אבל עכשיו יכולתי גם להרגיש את הכוס המתעוות שלה מתכווץ בחוזקה סביב הפיר שלי, מה שקשה לי להמשיך לדחוף. האורגזמה העוצמתית הזו מושפעת, היא נטשה את החריץ של איילין ופלטה אנקה נלהבת ארוכה, לא שונה מזו ששמעתי לראשונה לפני כרבע שעה. הצליל של ג'מה שגמרה על הזין שלי היה ללא ספק הצליל הכי מספק ששמעתי אי פעם, וזה גרם לי להרגיש גאה אדירה שזאת אני שגרמתי לזה.

דפקתי את הבת שלי הכי טוב שיכולתי לאורך האורגזמה הארוכה שלה, וכשהחבטות שלה התחילו סוף סוף לדעוך והכוס שלה הפסיק להתעוות, משכתי החוצה וכרעתי מאחוריה. שמתי את פי על שפתיה הנוטפות, מצצתי בעדינות ואז סובבתי את לשוני סביב החרוז הקטן של הדגדגן שלה. כמעט מיד היא הגיעה שוב, זרחה עוד מהמיצים המתוקים שלה ישירות לתוך הפה שלי.

לג'מה היה טעם אלוהי לחלוטין, בדיוק כמו שילדה כמוה צריכה: טהורה ורעננה ומתוקה. ליקקתי בחמדנות כל טיפה מהצוף שזרם מהמין הרותח שלה והמשכתי ללקק בזמן שהיא המשיכה לגמור שוב ושוב. היא עדיין רעדה כשחזרתי על הברכיים והורדתי את הזין שלי בחזרה לתוך החור החלקלק שלה כדי לחדש את הדחיפה שלי. דקה לאחר מכן, סט חדש של שיאים השתלט על גופה. ג'מה המורעבת למין נראתה על סדרה אינסופית של אורגזמות, הכוס שלה לוחץ ומוצץ ללא הרף את הזין הדוחף שלי.

זה היה תענוג לגרום לילדה הקטנה והיפה שלי לגמור ככה, ולו הייתי עושה את זה בדרך שלי הייתי שומר עליה בשיא עד שכל אחד מאיתנו התעלף מרוב עייפות, אבל ידעתי שאם לא ארגע קצת , לעולם לא אחזיק מעמד כל כך הרבה זמן. ציפיתי לשבור אגוז בתוכה, אבל עדיין לא. אחרי הכל, לא היה סביר שאי פעם תהיה לי הזדמנות נוספת לזיין את הצעירה היפה הזו, אז הייתי צריך להפיק את רוב זה בזמן שעשיתי.

נטשתי את החבטות דמויות הג'ק הפטיש והאטתי לדחיפה יציבה ועמוקה. גם החבטות של ג'מה התפוגגו מעט, וכשהיא חזרה לעצמה, היא גם חזרה לחובות אכילת הכוס שלה. שחררתי את ישבנה החטוב והזזתי את ידי מתחת לגופה, ואז מעלה מעל בטנה המתוחה עד שהגעתי לשדיים העליזים האלה שעדיין המשיכו להתחמק מעיני. כמו עיוור, השתמשתי בידיי כדי ליצור תמונה של שדיה המענגים של ג'מה.

הכדורים הקטנים היו למעשה קצת יותר מקומץ, מעוצבים בצורה אלוהית מבשר הנקבה המשובח ביותר ומכוסים בעור חלק וקרמי. באופן אוטומטי האצבעות שלי מצאו את הפטמות שלה והן נסגרו מסביבן מיד. כשצבטתי בעדינות את הקצוות הנפוחים, יכולתי להרגיש את הגושים הקטנים מתקשים ומתארכים בין אצבעותיי בזמן שהאזורים מתכווצים מתחתיהם. במוחי החלפתי את אצבעותיי בשפתיי ודמיינתי איך אני אתנשק ואלקק את שדיה ומוצץ את הפטמות הזקופות שלה.

בזמן שהמשכתי לשחק עם הציצים המושלמים של ג'מה, אני לא

נפנתה קדימה ונישקה את צווארה ושערה. תוך כדי כך שאפתי ללא מודע את הניחוח הנשי הטבעי שלה. זה היה גם מאוד מוכר וגם חדש לגמרי בו זמנית, ניחוח שנראה כאילו מאחד ומתעלה על התשוקה המינית ואהבת האב שהרגשתי כלפי הילדה המהממת הזו. עורה היה חם ורך וטעמו מתוק ומלוח מזיעתה. חבל שהייתי מוגבל כל כך בגלל הצורך להישאר בלתי נראה, שכן הייתי אוהב לשכב איתה פנים אל פנים, להסתכל עמוק בעיניה, לנשק את שפתיה הרכות ולעשות איתה אהבה נלהבת, כמו מלאך. ראוי להיות נאהב.

התחבקתי לתוכה כבר כעשר דקות, ולמרות שלא היה אכפת לי להמשיך לשחק עם הגוף השמימי של בתי עוד עשר או עשרים, הלחץ הגובר בהתמדה בביצים שלי הודיע לי שזה לא הולך. לקרות. לא יעבור זמן רב עד שהייתי הולך לירות במטען שלי. לגמור את זה בקרוב יהיה מצער, אבל לא בהכרח דבר רע אם כי, כמו בכל שנייה מתקתקת, הסתכנתי להתגלות. בידיעה שאורגזמה בלתי נמנעת מתקרבת, שחררתי את השדיים המושלמים של ג'מה, החזרתי את ידיי אל ישבנה והתחלתי להלום בה ללא רחמים.

"אתה הולך לגמור, נכון מותק?" שאלה איילין.

הנהנתי ונתתי רטינה חיובית.

"זה בסדר מותק. אתה יכול לעשות את זה בתוכה אם אתה רוצה, היא בטוחה".

ג'מה נאנקה לתוך המין של איילין, והוציאה מהפה משהו שיכול היה להיות עידוד או מחאה. מה שזה לא יהיה, זה היה מאוחר מדי עבורי. לא הייתה שום סיכוי שאבזבז את האורגזמה הזו על ידי יציאה ברגע האחרון. עמדתי לגמור, והתכוונתי לעשות את זה בתוכה.

האצתי את הדחיפה שלי בפעם האחרונה לגמר הגדול, במאמץ מטורף לתת לילדה הקטנה שלי עוד שיא אחד, אורגזמה ענקית אחרונה שתתחלק בין שני גופינו. חבטתי בה בכל הכוח והצלחתי להחזיק מעמד עוד חמש עשרה שניות לפני שכבר לא יכולתי לעכב את הבלתי נמנע. כשהרגשתי את גל הזרע הראשון זורם במעלה השופכה שלי, סדרה מרפרפת של התכווצויות סביב הזין שלי אמרה לי שהגעתי למטרה הכל כך חשובה הזו. פלטתי רטינה עמוקה, משכתי את עצמי כל הדרך לתוך הכוס המתעופף של בתי והשתחררתי בתוכה. ראיתי כוכבים ושמעתי מלאכים שרים כשבאתי, רוחצים בהנאה צרופה. שום תרופה עלי אדמות לא יכלה לגרום לי להרגיש טוב יותר ממה שהרגשתי כששתלתי את הזרע שלי עמוק בתוך הנרתיק המתעוות של בתי.

לראות את השיא שלנו ביחד, ולדעת שזה אומר שאני מציף את הרחם של ג'מה בגלים עבים של הצטיינות, דחף גם את איילין מעבר לקצה. עיניה התגלגלו לאחור בראשה וגופה החל לרעוד. כשגמרת חזק יותר ממה שאי פעם ראיתי אותה בהצטיינות בעבר, היא דחפה את ירכיה מהמזרן ואז פתחה את רגליה לרווחה כשהיא רעדה באקסטזה אורגזמית. בהבזק של פאניקה הבנתי שהבת שלי יכולה עכשיו לזוז ללא מעצורים, ואם היא תסתכל סביב, בוודאי יגלו אותי.

למרות המצב הקשה שלי, לא יכולתי להפסיק לדחוף. במוחי היה רק דבר אחד גרוע יותר מלהתגלות, וזה היה לצאת מהכוס של בתי לפני שסיימתי לרכוב על גלי השיא האדיר הזה. למרבה המזל, היא הייתה אכולה מדי מהאורגזמה שלה ושל איילין מכדי להסתכל עליי, וכשהירכיים של חברתה נסגרו שוב, ידעתי שהסוד שלנו בטוח שוב, לפחות לכמה רגעים נוספים.

שתלתי נשיקה על בסיס צווארה, כדי להראות לה את הכרת התודה והחיבה שלי, וגם כדי לשאוף שוב את הריח שלה בזמן שאני נותן לגמר האחרון לספוג בתוכה. כאשר מלאי הזרע של הביצים שלי התרוקן לחלוטין ואיבר המין שלי איבד יותר מדי מהנוקשות שלו כדי להמשיך לדחוף, נאלצתי לקבל באי רצון שהגיע הזמן להוציא את הזין שלי מהכוס הלח של ג'מה. גם היא נראתה מסרבת לשחרר אותי, השרירים שלה מתכווצים סביבי בניסיון אחרון להחזיק אותי בתוכה. זה לא הועיל; הייתי דפוק ביסודיות.

מותשת, צנחתי על הרצפה, מרגישה סחרחורת לאחר שגמרתי כל כך חזק. כשהסתכלתי למעלה, בהיתי בתחת ההדוק להפליא של בתי. ציפוי קרמי של מיצי המין שלנו, מוקצף לקצף סמיך על ידי הזין המתעגל שלי, זיגג את שפתיה ואת ירכיה הפנימיות, והנרתיק המזויין שלה כעת קיבל גוון אדום עמוק. החור ההדוק לשעבר היה עדיין מעט מפושט לאחר שנמתח יותר מאי פעם ולא ממש הצליח להחזיק את כל ההצטיינות שלי בבקבוק בתוכה, כפי שהוכח על ידי הבועות הלבנות הפנינתיות שנזלפו מהכוס שלה. כדורי הזרע הקרמיים זלגו באיטיות כלפי מטה בין השפתיים הוורודות הבוהקות, על מכסה המנוע הקטן של הדגדגן ואז התיזו רטובות על השטיח, שם יצרו שלולית קטנה ומוקצפת בין ברכיה.

כשישבתי שם, איילין חזרה לאט לאט לכדור הארץ ולבסוף שחררה את ג'מה מאחיזת החנק האורגזמית שלה. היא משכה את בתי לעבר פניה והם חלקו נשיקה נלהבת.

"אז, צדקתי?" שאלה איילין, מחייכת ברשעות. "זה לא היה הפו הכי טוב

ck היה לך אי פעם?"

"כן… זה היה כאילו… וואו!" התנשפה חברתה, מוחה עדיין סוער מאינספור אורגזמות.

"יותר טוב מאשר עם דניאל?"

"אוף… זה אפילו לא משתווה… הרבה יותר טוב… אני כאילו, עדיין מעקצץ!"

אם לא הייתי מרגישה מצויין כבר, הידיעה שג'מה לא תסתפק שוב בחולצה כמו דניאל, הייתה עושה לי את היום. עכשיו, זה היה רק הדובדבן שבקצפת.

עדיין הרגשתי סחרחורת, אבל, לאחר שמילאתי את חובותיי לעת עתה, באמת הייתי צריך לעזוב בהקדם האפשרי. כרגע הבנות עדיין היו מעורבות בחיבוק אוהב, אבל לא היה לי מושג כמה עוד איילין יכולה למנוע מג'מה להסתכל עליי. זו אולי ההזדמנות האחרונה שלי להתרחק מהבנות שלא נראו, אז התחלתי לעשות את דרכי בגניבה לכיוון הדלת.

כמעט עשיתי מילוט נקי, כששמעתי שוב את קולה של איילין.

"אני שמח שהיה לך כל כך טוב, ג'מי, אבל יש משהו שאני חייב להגיד לך… אתה מבין, סיפרתי לך על נסיעת עסקים של מארק לברזיל, נכון? אתה לא מבין שהוא איננו כבר שלושה ימים?"

"בְּרָזִיל? אבל איך… מי?"

"מתוקה… תסתכל מאחוריך, מהר!"

לעזאזל! נבגדתי, נדקרתי בגב על ידי הזונה הרמאית איילין. מיהרתי מטורפת לכיוון הדלת, מיהרתי לחפש מחסה בזמן שבתי הסתובבה לאט. כשסובבתי את הידית, שמעתי קול רך מאחורי.

"אַבָּא?"

הרמתי את מבטי אל הבת שלי, לא יודעת בדיוק מה לומר או לעשות. עדיין הייתה לה ההילה המזוינת הזו, אבל היו חוסר אמון ובלבול בעיניה. היא נראתה פתאום כל כך קטנה ופגיעה להפליא.

"תגיד לי, איך זה מרגיש, לדעת שהרגע נתת לאבא שלך לגמור בתוך הכוס הלא מוגן שלך?" איילין התגרה.

ג'מה הסתכלה כעת בחזרה על חברתה, וכשהסתובבה, עוד כדור שמנת של זרע החל לטפטף במורד ירכה הפנימית. היא דלפה הרבה, אבל ידעתי שהשארתי הרבה יותר זרע בתוכה, מספיק כדי להחזיק לה את התינוקות שלי לפחות עשור. במוחי כבר ראיתי מיליוני זרעים קטנים שלי דוהרים במעלה החצוצרות שלה, כל אחת להוטה להתמוסס עם הביצה הממתינה שלה ולעשות בתוכה נכד קטן.

"אַבָּא? זה היית אתה?" שאלה, מבולבלת.

לא הצלחתי למצוא את המילים הלא קיימות שהייתי צריך כדי להסביר את המצב, הבטתי לאחור בביישנות והשמעתי כמה רעשים מטומטמים.

"אבל למה?"

בעודי עדיין גמגמתי איזושהי התנצלות, הסבירה איילין.

"אתה זוכר מתיחה מסוימת שעשית בביתי, לפני זמן מה? עבדנו על משימה כל הערב ואז, לפני שהלכת הביתה, הלכת לחדר של דניאל להגיד ביי ולתת לו את אחת ממציצות הלילה הטוב שלך? אתה גם זוכר שבזמן שהלכת נתת לי נשיקה והאכלת אותי בהצטיינות שלו?"

ג'מה הנהנה, לאט ובזהירות.

"חשבת שזה כל כך מצחיק. ידעת שאני לא יכול לירוק את זה בזמן שאמא עמדה מאחורי, אז הייתי צריך לבלוע את הזרע המגעיל של החנון הזה! כמעט נאנקתי בזמן שעמדת שם, משתין את עצמך מצחוק! זכור את זה?"

"אבל… זה היה לפני שלושה חודשים!" ג'מה התנשפה.

"כן… ובכן, נשבעתי שאשיג אותך על זה," איילין המשיכה, "נחש מה? היום הגיע זמן ההחזר. ותן לי לומר; קיבלת את כל מה שמגיע לך. כל טיפה אחת".

ג'מה הייתה חסרת מילים. עיניה הלכו הלוך ושוב ביני ובין חברתה, ואז נחו על הזין המרוקן לגמרי שלי במשך זמן מה לפני שהיא סוף סוף השפילה מבט אל גופה. היא משפשפת את אצבעותיה בין השפתיים הנפוחות של הכוס שלה, היא שלפה חלק מהזרע שלי ובחנה את אצבעותיה הרריות במשך דקה.

ואז חיוך מרושע הופיע על שפתיה והיא ליקקה את הזרע מאצבעותיה.

"הבדיחה עלייך, איילין" היא חייכה. "ממש אהבתי את זה!"